İbn Haldun Üniversitesi

HAKKIMIZDA

İHÜ Kariyer Merkezi Kurum Felsefesi

Misyon

Öğrencilerimize amaçladıkları kariyer hayatını keşfetmelerinde yol gösterici olmak. Bireysel ve profesyonel gelişim süreçlerinde destek olarak öğrencilerimizi, ulusal ve uluslararası kaynaklarla buluşturmaktır.

Vizyon

İbn Haldun Üniversitesi Kariyer Merkezi, lisans ve lisansüstü eğitimlerini üniversitemizde tamamlayan öğrencilerin kariyerlerinde en üst noktaya çıkmalarını sağlamayı ve “İbn Haldun Mezunu”nu bir marka haline getirmeyi vizyon olarak benimser.

İHÜ Kariyer Merkez Müdürü Mesajı
İHÜ Kariyer Merkez Koordinatörü Mesajı

İbn Haldun Üniversitesi Kariyer Merkezi 2020 yılında kurulmuştur.  Lisans öğrencilerimize, lisansüstü öğrencilerimize ve genç mezunlarımıza hizmet verecek tüm alt yapıya sahip imkanlarla hizmet veriyoruz.

İHÜ Kariyer Merkezi olarak, öğrencilerimize amaçladıkları, becerilerine uygun şekilde kariyer hayatını keşfetmelerinde yol gösterici olup bireysel ve profesyonel gelişim süreçlerinde destek oluyoruz.

İşverenlerle olan işbirliklerimizi çok önemsiyoruz. Kariyer Merkezimiz sayesinde lisans ve lisansüstü öğrencilerimizin, sadece teorik bilginin yanı sıra, bunun yanında sektörel iş birlikleri sayesinde pratik eğitimi de almaları sağlanmaktadır. Öğrencilerimiz, mezun olduğunda iş hayatına deneyimli olarak geçiş yapma imkanı bulabilmektedir. Bu anlamda, öğrencilerimizin ve ailelerinin gelecek kaygısını ortadan kaldıran bir üniversiteyiz.

İHÜ Kariyer Merkezi olarak, bizi üniversite tercihinde karar verme süreci içinde ziyaret eden hedef öğrencilerimize, hali hazırdaki mevcut öğrencilerimize, mezunlarımıza, öğrencilerimizin ailelerine ve işbirliğimizin olduğu tüm işverenlerimize gönülden teşekkürlerimizi sunuyor ve bizlere katkılarını ve içten diyaloğu devam ettirmelerini rica ediyorum.

Neriman Bekçi

İHÜ Kariyer Merkezi Koordinatörü

Yıldız (*) işareti olan alanlar zorunludur